ÇOCUĞUNUZUN DİKKATİNİ ÖĞRENME BECERİSİNİ DAVRANIŞINI VE İLETİŞİMİNİ GÜÇLENDİRİN

ÇOCUĞUNUZUN DİKKATİNİ ÖĞRENME BECERİSİNİ DAVRANIŞINI VE İLETİŞİMİNİ GÜÇLENDİRİN
NÖROBİLİMSEL SES VE MÜZİK TABANLI ULUSLARARASI BEYİN EĞİTİM PROGRAMI

NÖROBİLİMSEL SES VE MÜZİK TABANLI ULUSLARARASI BEYİN EĞİTİM PROGRAMI

O’na özel hazırlanmış dinleti programlarını ister Ankara Merkezimizde isterseniz evinizde uygulayın
Dikkat - Okuma Yazma - Öğrenme - Dil ve Konuşma Becerileri - Davranış - Kaygı - Sosyal İletişim Becerileri

Başarı Hikayelerimiz

Demir

"Oğlumuzu hiperaktivite ve dikkat bozukluğu şüphesiyle getirmiştik. Şu an bir kere seslendiğimizde bakıyor, cevap veriyor ve çok daha uzun süre göz teması kuruyor. Dikkat süresinde de çok daha ileri seviyeye geldik. Bize geri dönüşü için ciddi anlamda hissedilir oldu."

Demir'in Ailesi

Dilara

"Dilara'da okuma, yazma, iletişim, motivasyon alanlarında, algılama, ifade etme alanlarında sıkıntı yaşıyorduk. Bu alanların hepsinde gözle görünür olumlu gelişmeler oldu. Daha iyi okuyup okuduğunu anlar hale geldi. Yazması düzeldi. Kendine çok daha iyi ifade eder hale geldi. Çok kısa sürede, yıllar sürecin de elde edemediğimiz gelişmeleri çocuğumuzda gördük."

Dilara’nın Ailesi

Enes

"SAS Centre’a ilk geldiğimizde harflerde, kelime ayrımlarında ve kendine olan güveninde problemler vardı. Bu kadar kısa zamanda değişim bu kadar iyi beklemiyorduk. Bu eğitim sırasında sadece bu değişiklik olmadı, bizim için en güzeli oğlumuzun kardeşi ile olan ilişkisi düzeldi. Kardeşi ile oynamaya onu oynatmaya başladı. Bunu beklemiyorduk bize süpriz oldu. SAS Centre olmasaydı biz bu yönde iyi gelişmeleri oğlumuzda göremezdik. "

Enes’in Annesi

Tunahan

"Tunahan da konuşma üzerine dikkat, denge, sosyalleşme, göz teması, anlama ve algılama da kendine güvende büyük gelişmeler oldu. Bu kadar kısa zamanda hayatımıza bu kadar etki edeceğini hiç düşünmemiştim. Hayatımda iyiki yapmışım dediğim en özel işsiniz. Tunahanımın bana net şekilde o en sihirli sözünü ''anne'' duymama vesile oldunuz. Çok mutluyumm."

Tunahan’ın Annesi

ÇOCUĞUNUZUN HAYATINDA FARK YARATALIM!

İster Ankara Merkezimizde ister evinizde online uygulama seçenekleri ile yanınızdayız.